U bent hier:

Locaties

Hieronder kunt u de locaties terugvinden waar je in de Blind d mobiel terecht kan voor advies rond hoogtechnologische hulpmiddelen en pc-aanpassingen. Daarnaast vind je hier ook de locaties van de Vlaamse Oogpunten terug. Per locatie kan u een uitgebreide routebeschrijving en eventueel nuttige extra informatie bekomen door te klikken op de locatienaam.

Vlaamsoogpunt Antwerpen

Durletstraat 43, 2018 Antwerpen
Tel: 03-237 59 51
E-mail: antwerpen@vlaamsoogpunt.be

Vlaamsoogpunt Brugge

Potterierei 72, 8000 Brugge
Tel: 050-34 30 69
E-mail: brugge@vlaamsoogpunt.be

Vlaamsoogpunt Brussel

Jozef II-straat 36, 1000 Brussel
Tel: 02-230 90 66
E-mail: brussel@vlaamsoogpunt.be

Vlaamsoogpunt Gent

Kortrijksesteenweg 304, 9000 Gent
Tel: 09-225 95 29
E-mail: gent@vlaamsoogpunt.be

Vlaamsoogpunt Hasselt

Kuringersteenweg 27, 3500 Hasselt
Tel: 011-25 15 56
E-mail: hasselt@vlaamsoogpunt.be

Vlaamsoogpunt Kortrijk

Lange Munteplein 1, 8500 Kortrijk
Tel: 056-21 85 94
E-mail: kortrijk@vlaamsoogpunt.be

Vlaamsoogpunt Leuven

E. Solvaystraat 77, 3010 Leuven
Tel: 016-26 05 90
E-mail: leuven@vlaamsoogpunt.be

Vlaams Digitaal Oogpunt Brussel

Kunstlaan 24 bus 21, 1000 Brussel
Tel: 02-210 61 49